eccara.cz | O nás
15280
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15280,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
KDO JSME

Naše architektonická a projekční kancelář je založena na úzké vzájemné spolupráci tří nejdůležitějších profesí pro kvalitní zhotovení projektu stavby a následné realizace objektu. Architektury, projekční části a statiky. Jsme zkušeným týmem, který každého zákazníka provede veškerými úskalími soudobého stavebního mechanismu, od první myšlenky až po finální předání a kolaudaci stavby.

CO DĚLÁME

Umíme dodat všechny nezbytné části projektu, jakými mimo jiné jsou – kompletní legislativní zajištění projektu (územní řízení, stavební povolení, kolaudační souhlas a další) a kompletní zhotovení všech stupňů projektové dokumentace stavby (zaměření objektu, architektonická studie, dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení, realizační projektová dokumentace, dokumentace skutečného provedení). Zajišťujeme koordinaci nezbytných profesních částí projektu ve všech stupních dokumentace (statika, zdravotechnika, vytápění, elektroinstalace, slaboproud a další).

CO DĚLÁME

Máme velké zkušenosti s průběhem výběru jednotlivých dodavatelů budoucí stavby v rámci tendrového řízení, které provádíme vždy ve spolupráci s investorem. Pro investora zajistíme vypracování položkového rozpočtu stavby.

Součástí naší komplexní činnosti je zajištění odborného autorského dozoru a odborného technického dozoru investora v celém průběhu výstavby. Jsme schopni kvalitně zajistit celý průběh stavby z pozice hlavního koordinátora výstavby, vždy však na straně investora, nikoliv z pozice hlavního dodavatele stavby.

TÝM
Jan Dvořák
Václav Krištůfek

Miroslav Korbička

+ tým externích spolupracovníků